Projekti

Interneta projekts “kkm.lv”. Ņemot vērā darba īpatnības ar interneta auditoriju, kopš 2005.gada stāstu par psihologu un psihoterapeitu darbu un atbildu uz jautājumiem par dažādām tēmām rubrikā “Psiholoģijas jautājumi”.

saite uz www.kkm.lv

 

2005.-2006.gadā Rīgas Dzemdību namā vadīju pirmsdzemdību kursus, kas sastāvēja no divām daļām: teorētiskās un deju kustības. Topošās māmiņas ieguva gan nepieciešamo informāciju, gan arī ar dejas palīdzību varēja atbrīvoties no spriedzes un bailēm.

 

2007.-2008.gadā projekts "Motivācijas, profesionālās orientācijas un psihosociālā atbalsta programma jauniešiem ar garīgās attīstības traucējumiem". Tā bija unikāla iespēja, strādājot vienā komandā ar psihiatriem, psihologiem un sociālajiem darbiniekiem, identificēt slēptos resursus mūsu aizbilstamajos, kā arī palīdzēt viņiem socializēties.

 

2006.-2013.gadā strādāju dienas centrā “Bērnu Oāze” ar bērniem no daudzbērnu vai maznodrošinātām ģimenēm, kā arī ar bāreņiem.

 

2009.gadā uzsāku savu privāto praksi un ieguvu iespēju realizēt vairākus projektus. Viens no tiem – projekts “Atrast sevi” bija paredzēts jaunajām māmiņām pēcdzemdību krīzes pārvarēšanai. Tāpat esmu vadījusi daudz lekciju un semināru par dažādām tēmām: “Atbildības veidošanās”, “Emocionālā veselība”, “Attīstības krīzes”, “Pietiekami laba mamma” un citus.

 

Kopš 2012.gada vadu seminārus topošajiem psihoterapeitiem Baltijas Psihoorganiskās analīzes centrā.

 

Patlaban esmu uzsākusi darbu pie ilglaicīga projekta, kurā dalībniekiem dotajā vidē būs iespēja mācīties vienoties vienam ar otru, izvēlēties distanci, kurā jūtas ērti, dzirdēt sevi un citus, apzināties savas jūtas, pieņemt atteikumu vai pateicību, formulēt savas idejas un sasniegt nospraustos mērķus.